אודות

מוזיקל הינו מרכז ללימודי מוזיקה אינטרנטי שהוקם בשנת 2013 על ידי איתי אורן, פסנתרן וקלידן מקצועי ומורה וותיק לפסנתר. למידע נוסף על איתי אורן

המרכז הוקם כמענה לצורך קיים של תלמידים מנוסים ומתחילים המעוניינים לרכוש ולשפר מיומנויות נגינה באופן עצמאי.

ערכי המרכז:

נגישות: אנו מאמינים כי קסם המוזיקה הוא נחלת הכלל ועושים כל שביכולתנו להנגיש את המידע הרב שברשותנו לכל סוגי התלמידים ולכל הגילאים. באתר שלנו תוכלו למצוא למעלה ממאה שיעורי וידאו מסווגים לפי דרגות קושי, שירים פופולאריים לנגינה בעברית ובאנגלית ותווים לכל שיר הניתנים להורדה ושימוש בכל שלב.

אינטראקטיביות: האתר מושתת על אינטראקציה דו כיוונית בין המורים לתלמידים ומזמין תלמידים לשתף תלמידים אחרים בחוויית הלמידה שלהם, בשאלות, קשיים, דילמות וכמובן גם בסיפורי הצלחה! התלמידים מוזמנים לצלם עצמם מנגנים ולקבל פידבק ממורי המרכז ומתלמידים נוספים הלומדים לנגן. תלמידים מנויים מצורפים לפורום המוזי-קלי שלנו בו ניתן לקבל משוב אונליין להעשיר את הידע המוזי-קלי הקיים, להעלות בקשות לשירים מצולמים ולרכוש טיפים חשובים להמשך הדרך.

חדשנות: מלבד שיטת הלימוד המהפכנית אנחנו גם לא מפסיקים לחדש ומקפידים להעלות שירים ושיעורים חדשים באופן תדיר, כמו גם להיענות ככל האפשר לבקשות המתקבלות מתלמידים לשירים נוספים אותם הם רוצים ללמוד לנגן.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לאלפי התלמידים שלנו שכבר מנגנים ולהתנסות בשיעורי היכרות חינם. לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן>>