תנאי שימוש

1. כללי

מוזיקל (https://www.muzical.co.il/) הוא אתר תוכן אינטרנטי ללימוד נגינה למשתמשים רשומים באתר ללא תשלום (מנוי אורח) ומשתמשים מנויים בתשלום (מנוי תלמיד). תנאי השימוש מתייחסים לשתי הקבוצות (להלן: הגולשים).  האתר נותן אפשרות ללימוד נגינה בעזרת סרטונים לצפייה, קבצים להורדה ואפשרות לתגובות,שאלות, ותקשורת בין המשתמשים באתר, ומשוב ממנהלי האתר.  המונח "האתר" מתכוון להלן ליוצרי האתר המנהלים אותו איתי אורן ומיכל אורן.

תנאי השימוש נכתבו בלשון זכר לשם הנוחות אך הם מתייחסים לשני המינים.  בהרשמה לאתר הינך מצהיר בזאת כי אתה מסכים לתנאי השימוש האלה והם מחייבים אותך לגבי השימוש באתר. תנאי השימוש יכולים להשתנות מפעם לפעם במקרה הצורך ונוסח חדש יפורסם באתר.  האתר אינו מחוייב ליידע את המשתמש על שינוי כזה והמשתמש צריך להתעדכן בתנאי השימוש בזמן שהוא גולש באתר. התכנים באתר מותאמים לגולשים בגילאי 13 ומעלה. בהרשמה לאתר אתה מצהיר שאתה מעל גיל 13. גולש מתחת לגיל 13 חייב בליווי של הורה או מבוגר בשימוש באתר

2.דיוור

כחלק מהתקשורת עם הגולשים האתר ישלח מפעם לפעם עדכונים במייל לגבי תוכן חדש באתר,
חומר לימודי,עדכונים הנחות והטבות באתר וכו'. הגולש מסכים לקבל דואר מהאתר כחלק מההרשמה לאתר. האתר מתחייב שלא למכור או להעביר לצד שלישי את כתובת המייל של הגולש ולא לעשות בה כל שימוש מעבר לתקשורת בין האתר למנויים.

3.חיוב

מנוי אורח נרשם לאתר בחינם ולא מחוייב בתשלום. מנוי תלמיד רוכש חבילת הצטרפות לאתר לתקופה של שלושה, שישה או שנים עשר חודשים במחירים שייקבעו מעת לעת ומפורטים בדף הבית של האתר ובדף "מנויים". החיוב יתבצע בתשלום אחד או בתשלומים חודשיים לפי הפירוט באתר.  האתר לא ייתן החזר כספי בשל אי שימוש של הגולש באתר לפרק זמן כלשהוא. לדוגמה אם רכשת חבילה של 12 חודשים והשתמשת באתר רק 4 חודשים לא תוכל לבקש הפסקה של המנוי והחזר כספי או הפסקת התשלומים.
אם למשל רכשת מנוי לשנה ב-960 ש"ח ושילמת כבר 4 תשלומים של 80 ש"ח כל אחד אך הפסקת להשתמש באתר לאחר 4 חודשים, לא תוכל לבטל את שמונת התשלומים הבאים.

החיוב בתשלומים נועד אך ורק כדי להקל על הגולש בפריסה של הסכום המלא ולא כתשלום דמי מנוי חודשיים.

4.שימוש פרטי

השימוש והלימוד באתר הוא לשימוש פרטי ונועד למשתמש שנרשם בלבד. הגולש מתחייב לא להעביר את פרטי המשתמש שקיבל (שם משתמש וסיסמה) לכל אדם אחר או לפרסמם ברשת או בכל מקום אחר.

הגולש מתחייב בזאת לא להעתיק לשכפל להוריד לצלם להסריט או לסרוק כל חומר לימודי שנמצא באתר בצורה של וידאו,אודיו תווים או טקסט. הגולש מתחייב לא לפרוץ או לנסות לפרוץ למאגרי התוכן של האתר כדי לצרוך את התכנים באתר מבלי לשלם עבורם או כדי לאפשר לאחרים לצרוך את התכנים באתר מבלי לשלם.
הגולש מתחייב להשתמש באתר אך ורק בפלטפורמה המקובלת והפתוחה לכלל הגולשים ולא לנסות לעקוף אותה.
הגולש מתחייב לא להעלות,לפרסם או לשתף ברשת האינטרנט או בכל מקום אחר כל תוכן לימודי שניתן באתר בין אם זה וידאו,אודיו תווים או טקסט או כל דבר אחר.

השימוש בתווים הניתנים להורדה כקבצי PDF נועד להקל על הלימוד העצמאי ואין להעביר את הקבצים האלה לכל אדם,לשלוח במייל,לשתף ברשת או לפרסם בכל צורה שהיא את התווים וכל קובץ הניתן להורדה באתר.
הגולש מתחייב שלא למכור את התוכן באתר לצד שלישי ולעשות בו כל שימוש מסחרי.
האתר מודיע בזאת כי הוא יתבע פיצויים כספיים מכל אדם שיעשה כל שימוש בתוכן הניתן באתר למעט לשימוש עצמי ולימוד עצמי.

 

5. תוכן משתמש

כחלק מפעילות האתר הגולש יכול להעלות לאתר תגובות וסרטונים כדי להשתתף בדיון לשאול שאלות או לקבל משוב. הגולש מתחייב לא לפרסם תוכן בטקסט או סרטון שהוא פוגעני,מעליב,גזעני,פורנוגרפי,גס או אלים. הגולש מתחייב לא להעלות תוכן פירסומי או שיווקי מכל סוג שהוא או לפרסם שירות או מוצר כלשהוא מבלי אישור בכתב מהנהלת האתר. הגולש מתחייב לשמור על כבוד הגולשים האחרים ולהשתמש בשפה נאותה מכבדת ועניינית. הגולש מתחייב להעלות אך ורק תוכן שהוא יצר בעצמו ושיש לו את זכויות היוצרים לכך. האתר לא אחראי אם מישהו מהגולשים העלה תוכן שאין לו את זכויות היוצרים לכך ויפעל להוריד את התוכן.

האתר יכול להחליט למחוק ולהסיר מהאתר כל תוכן שהעלה גולש אם הוא נראה לו בלתי ראוי מכל סיבה שהיא. האתר יפעל לשמור על שפה ותוכן גולשים ראוי אך לא יהיה אחראי אם גולש נפגע בצורה כלשהיא מתוכן של גולש אחר באתר. האתר לא יהיה אחראי במקרה ונוצר ויכוח או סכסוך בין גולשים באתר ולא יהיה צד בעניין.

6. סיום התקשרות

האתר שומר לעצמו את הזכות להרחיק מהאתר ולבטל את המנוי של גולש בין אם הוא משתמש חינמי או בתשלום אם לדעת האתר הוא פוגע בפעילות האתר בדרך כלשהיא או שבפעילותו הוא נוגד את הכללים המפורטים במסמך זה של תנאי השימוש. במקרה של מנוי בתשלום האתר שומר לעצמו את הזכות להחליט האם לפצות את הגולש על תקופת המנוי ששולמה ובאיזה סכום. גולש שהורחק מהאתר מכיוון שהפר את אחד התנאים המפורטים במסמך תנאי השימוש לא יהיה זכאי לפיצוי כלשהוא אלא אם כן האתר יחליט אחרת.
גולש שמעוניין לסיים את ההתקשרות ולמחוק את החשבון שלו באתר יכול להודיע על כך להנהלת האתר בדף "צור קשר" . לא ינתן כל פיצוי כספי או אחר אם גולש החליט מכל סיבה שהיא לסיים את ההתקשרות עם האתר בין אם הוא גולש בחינם או מנוי בתשלום.

7. זכויות יוצרים

האתר יפעל במסגרת הסכמים לשמירה על זכויות היוצרים עם הגופים השומרים על זכויות יוצרים כמו אקו"ם. כל הזכויות על הלחנים לשירים ומילים לשירים שייכים למחברים.

זכויות היוצרים על החומר הלימודי באתר הכולל שיעורי וידאו עיבודים כתובים בתווים חומר לימודי כתוב וקבצי אודיו שייכים ליוצרי האתר ואסור לגולש להשתמש בהם בשום צורה מעבר לשימוש פרטי אלא אם כן הוא קיבל אישור בכתב מהאתר.

8. הפסקות בשירות

האתר ישתדל לספק חווית לימוד רציפה עד כמה שאפשר וללא תקלות. עם זאת עלולות להיות מידי פעם הפסקות בזמינות האתר מסיבות של תקלות טכניות בחברת האירוח של האתר ובשרתים. מדי פעם ייתכן שהאתר לא יהיה זמין בשל עבודות תחזוקה ושדרוג.  האתר יפעל לתיקון מהיר של כל תקלה וזירוז של עבודות התחזוקה אך לא ינתן כל פיצוי כספי לגולש בגין הפסקות כאלה בזמינות האתר.

9. מובהר בזאת כי הגולש לא קונה או שוכר את התוכן באתר ולכן התוכן באתר נשאר בבעלותו הבלעדית של יוצרי האתר. הגולש רוכש מנוי לגישה לתוכן של האתר לתקופה של שלושה חודשים עד שנה בהם הוא יכול להשתמש באתר ולצפות בתוכן באתר.

10. הגבלת אחריות

האתר לא יהיה אחראי אם גולש נפגע באיזושהיא דרך משימוש באתר.
האתר לא יהיה אחראי ולא ייתן פיצוי כלשהוא עבור כל פגיעה כלכלית, נפשית או פיזית שנגרמה לכאורה משימוש באתר והשימוש באתר הוא באחריותו הבלעדית של הגולש.

11.תוצאות

האתר נותן אפשרות ללימוד עצמי, הגולש מודע לכך שקצב ההתקדמות ואפקטיביות הלימוד משתנות מאדם לאדם והאתר לא מתחייב לתוצאות ספציפיות בלימוד הנגינה.